Gizlilik

Asimetrik Kariyer sitesi, Asimetrik Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş.’nin kurmuş olduğu, Asimetrik şirketler grubu ilanlarının yayınlandığı ve adayların başvurularda bulanabileceği bir kariyer sitesidir. İş arama sürecinizde Asimetrik Kariyer’i kullandığınız ve Topluluğumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu site üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerse de bu türden üçüncü taraflar Kişisel Gizlilik Güvencesi kapsamında değildir. Bağlantı verilen web siteleri üzerinden herhangi bir üçüncü şahsa verdiğiniz kişisel gizlilik veya güvenlik bilgileriyle ilgili olarak Asimetrik Kariyer hiçbir bir sorumluluk üstlenmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar Asimetrik Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş., aşağıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

1. Kullanıcılar, hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Asimetrikkariyer.com internet sitesi ile paylaşmaktadırlar. Bu sözleşme kapsamında, internet sitemizi ziyaret eden, bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar "kullanıcı" olarak adlandırılacaktır.

2. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

3. Asimetrikkariyer.com sitesine üyelik aşamasında ve sonraki süreçte bir takım kişisel bilgilerinizin paylaşılması gerekecektir. Kişisel bilgi paylaşımında, bilgi gizliliğin sağlanması ve devamlılığı asli prensibimizdir. Bu kapsamda, bilgilerinizin belirtilen kurallar ve amaçlar dışında başka bir amaçla kullanılmayacağını ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

4. Sistemle ilgili sorunlar olması halinde ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Asimetrikkariyer.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edebilir ve kullanabilir.

5. Sistem, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

6. Asimetrik Kariyer, kullanıcı kişisel bilgilerini;

  • Kullanıcıya ait bilgiler kullanıcıları tanımlama ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, analiz yapmak
  • Kişisel bilgileriniz, firmamızca sunulan hizmetleri raporlamak, bilgilerinizi güncellemek, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek,
  • Kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi
  • Kullanıcının, Asimetrikkariyer.com internet sitesinden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla ve
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanabilir.

7. Şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8. İnternet sitemizde kişisel bilgilerin paylaşılması halinde, bu bilgiler, ileride araştırma ve kullanıcıya ulaşılması amacıyla saklanacaktır. Kişisel bilgilerin paylaşılması, bu bilgilerin sitede belirlenen şekilde kullanılmasına onay verilmesi anlamını taşımaktadır. Kullanıcı bilgileri, hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz, başka bir kuruluş ile paylaşılamaz. Ancak yasal mercilerden kişisel bilgiler ile ilgili bilgi talebi geldiğinde söz konusu bilgiler, işbu kullanım şartlarında kabul edilen kurallar ve şartlar çerçevesinde paylaşacaktır.

9. Internet sitesine üye olduğunuz andan itibaren, aksi kullanıcı tarafından talep edilmediği sürece, günlük, haftalık ve/veya aylık e-postalar ile bilgilendirme yapabilir. Kullanıcı dilediği zaman bu hizmetten vazgeçme ve sonrasında yeniden başlatma hakkına sahiptir. Gerektiği zaman, bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma talebinde bulunabilir.

10. Internet sitesinde paylaşılan bilgiler, görsel unsurların ve yazılımların telif hakkı tarafımıza ve/veya iş ortaklarımıza ait olup, sunulan her türlü materyal kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez ve/veya ticari bir amaçla kullanılamaz.