Hakkında

Yüksek Performanslı İş Panosu Asimetrik Kariyer

Asimetrik Grup, 6 şirketten oluşan, yurt içinde 6, yurt dışında 4 farklı lokasyonda bulunan, toplamda bünyasinde 350 yakın istihdam sağlayan bir grup şirketidir.

Şirketler

Profesyonel AV Sistemleri Endüstri’sinde; mühendis, tasarımcı ve entegratör ekibinden oluşan multi-disipliner bir distribütörlük, mühendislik ve tasarım firması olarak çalışıyoruz. Sektörümüzde danışmanlık, distribütörlük ve sistem entegratörü olarak hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz yıldan itibaren kapsamımızı ve araştırmamızı sürekli olarak genişletiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 2000’den fazla proje tamamladık.

Dünya markası teknolojiler ile ekspertizimizi birleştirerek partnerlerimiz için özelleştirilmiş ve sürdürülebilir proje tasarımları ortaya çıkarıyoruz.

Çalışmalarımızı Merkezi olarak İstanbul’dan yönetmek ile birlikte, Dünya’nın bir çok ülkesinde geniş bir proje yelpazesine sahibiz. Hizmet veren ofislerimiz İstanbul, Ankara, Antalya, Astana / Kazakistan, Doha / Katar gibi lokasyonlarda bulunmaktadır.

Farklı disiplinlerden gelen mühendisleri; Ses, Işık ve Görüntü Sistem tasarımlarında geleceğe yönelik çözümler sunmak için paylaşım mantığı ile bir araya getirmekteyiz.